scarlet-hakkinda

Scarlet Steakhouse, Steakhouse – şehir kulübü anlayışına yepyeni bir bakış açısı kazandırmak üzere 2017 yılında Etiler’in en merkez lokasyonunda kapılarını açtı. Lezzet dolu menüsü, 800 metrekarelik geniş alanı ve çarpıcı ambiyansıyla bireysel ve grup halindeki misafirlerine yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edinen restoranımız, günün neredeyse her saati misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya hazır durumda.

Steakhouse kültürünü benimsemesinin yanı sıra, şehrin kalbinde her ayrıntısıyla eksiksiz bir şehir kulübü olmayı misyon edinen Scarlet Etiler, farklı tatlar deneyimlemek isteyen ve tüm misafirleri için dünya mutfağına ait her geçen gün daha da genişleyen bir portföye sahip.

Yemek menüsüne gösterdiği özeni, misafirlerine sunduğu geniş içki menüsüyle de destekleyen restoranımız, özenle dekore edilmiş barımızda usta barmenlerimizin elinden çıkan, her damak tadına uygun sayısız kokteyli bünyesinde bulunduruyor. Taptaze meyveler ve ev yapımı ekstratlar kullanılarak hazırlanan kokteyllerimiz, Scarlet Etiler’in imzası olmaya devam etmekte.

Kaliteli hizmet, kaliteli müzik ve lezzetli yemek üçlüsünü en önemli değerleri arasında bulunduran Scarlet Etiler, ürün ve lezzet kapasitesini, siz değerli misafirlerini ağırlamak üzere gün geçtikçe artırmaya devam edecek.